Futbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

EUNCET BS

Terrasa Espanya Espanya

Nombre corto

EUN / EUNCET BS

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

Terrasa

Província

Barcelona

País

Espanya

Uniforme 1
EUNCET BS - uniforme 1
Uniforme 2
EUNCET BS - uniforme 2
Uniforme 3
EUNCET BS - uniforme 3
Patrocinador
EUNCET BS - patrocinador 2
Ropa deportiva
EUNCET BS - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Ilías  Ahmed Benchellal
Ilías Ahmed
DEF 18 Anys
3 0 0 0 0
3
Oriol Escamilla Cantón
Oriol Escamilla
DEF 22 Anys
2 1 0 0 0
4
Bernat Rosselló Valle
Bernat Rosselló
DEF 18 Anys
1 0 0 0 0
5
Aleix Altarriba Fernández
Aleix Altarriba
MIG 18 Anys
0 0 0 0 0
6
Dani Ruiz Vila
Dani Ruiz
MIG 20 Anys
1 0 0 0 0
7
Joel Medrán Castro
Joel Medrán
MIG 18 Anys
1 0 0 0 0
8
CARLOS RAMOS GUERRA
CARLOS RAMOS
DEF 18 Anys
3 0 0 0 0
9
Joan Llargués Ramoneda
Joan Llargués
DAV 19 Anys
3 0 0 0 0
10
Miguel Pozo Burgueño
Miguel Pozo
DAV 19 Anys
2 1 0 0 0
12
Adrián Fortea Moliner
Adrián Fortea
MIG 19 Anys
2 0 0 0 0
14
Josep Maria Borrell Catafal
Josep Maria Borrell
DAV 18 Anys
3 2 0 0 0
18
Daniel  Cediel Gómez
Daniel Cediel
21 Anys
3 1 0 0 0
69
Edoardo Benericetti
Edoardo Benericetti
DAV 23 Anys
1 2 0 0 0
80
Luis Fernando Macaya  Marin
Luis Fernando Macaya
MIG 20 Anys
0 0 0 0 0
99
Marc Ramos Guitart
Marc Ramos
DAV 21 Anys
3 2 0 0 0
Cuerpo técnico
Pol Ferrer
Pol Ferrer
DELEGAT
0 0
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 12 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 19 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 26 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 4 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatEUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 11 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 18 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimecres, 25 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 12 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
12.02.2020 UB  - UB2 EUNCET O
1
0
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 19 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
19.02.2020 UB  - UB2 EUNCET BS
4
6
CMU RAMON LLULL
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 26 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
26.02.2020 UB  - UB2 ESERP
10
5
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 4 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatEUNCET BS
04.03.2020 UB  - UB2 EUNCET BS
0
3
XIOR
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 11 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA UB
SUSP
EUNCET BS
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 18 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
18.03.2020 UB  - UB1 EUNCET BS
16:30
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimecres, 25 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.03.2020 UB  - UB1 EUNCET BS
15:30
INEFC BCN
Acceso cuenta

No conectado