Futbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

CMU PENYAFORT

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

GOL / CMU PENYAFORT

Any de fundació

-

Telèfon

687076969

Correu electrònic

genisfutbol@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
CMU PENYAFORT - uniforme 1
Uniforme 2
CMU PENYAFORT - uniforme 2
Uniforme 3
CMU PENYAFORT - uniforme 3
Patrocinador
CMU PENYAFORT - patrocinador 2
Ropa deportiva
CMU PENYAFORT - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Joel Masats Serra
Joel Masats
DEF 21 Anys
3 2 0 0 0
2
Antoni Salom LLabrés
Antoni Salom
DEF 20 Anys
3 0 0 0 0
3
Francesc Mora Nicolau
Francesc Mora
DEF 20 Anys
4 2 0 0 0
4
Francisco Garcia Iglesias
Francisco Garcia
MIG 19 Anys
4 2 0 1 0
5
Leandre Garcia Rom
Leandre Garcia
DEF 21 Anys
2 0 0 0 0
6
Pablo Barbera Ruiz
Pablo Barbera
MIG 19 Anys
4 1 0 0 0
7
Aleix Forment Mas
Aleix Forment
MIG 19 Anys
3 1 0 0 0
8
Genís  Lloses Miró
Genís Lloses
MIG 20 Anys
3 1 0 0 0
10
José Otermin Lezcano
José Otermin
DAV 20 Anys
2 5 0 0 0
11
Eneko Monteagudo Leránoz
Eneko Monteagudo
DAV 21 Anys
3 0 0 0 0
12
Victor Clapés Hidalgo
Victor Clapés
POR 19 Anys
3 1 0 0 0
Cuerpo técnico
Montse   Plensa Santallúsia
Montse Plensa
DELEGAT 20 Anys
0 0
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 12 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 19 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 26 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 4 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 11 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 18 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimecres, 25 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 12 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
12.02.2020 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
3
10
INEFC BCN
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 19 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
19.02.2020 UB  - UB1 XIOR
3
5
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 26 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
26.02.2020 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
5
0
EUNCET O
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 4 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
N/D N/D ECONOMIA I EMPRESA UB
SUSP
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 11 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
11.03.2020 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
2
4
CMU RAMON LLULL
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadimecres, 18 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
18.03.2020 UB  - UB1 EUNCET BS
16:30
CMU PENYAFORT
CompeticióFutbol 7 Dx TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadimecres, 25 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
25.03.2020 UB  - UB1 CMU PENYAFORT
16:30
ESERP
Acceso cuenta

No conectado