Futbol 7 Dx 13:30h-15:30h 2019-20 Masculí

F7

FME B

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

FME / FME B

Any de fundació

-

Telèfon

601007642

Correu electrònic

xjctx.1356@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
FME B - uniforme 1
Uniforme 2
FME B - uniforme 2
Uniforme 3
FME B - uniforme 3
Patrocinador
FME B - patrocinador 2
Ropa deportiva
FME B - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Joan Hernanz Ibáñez
Joan Hernanz
POR 20 Anys
7 0 0 0 0
2
Arnau Prats Galli
Arnau Prats
MIG 18 Anys
7 0 0 0 0
3
Luis Sierra Muntané
Luis Sierra
MIG 20 Anys
6 1 0 0 0
4
Jordi  Claramunt Serra
Jordi Claramunt
DEF 18 Anys
7 1 0 0 0
5
Jordi Guillem Condom Tibau
Jordi Guillem Condom
DEF 21 Anys
5 0 0 0 0
7
Álvaro Ribot Barrado
Álvaro Ribot
DAV 20 Anys
6 3 0 0 0
8
Ricardo  Fernández López
Ricardo Fernández
DEF 18 Anys
7 0 0 0 0
9
Carles Ortega Rodriguez
Carles Ortega
DAV 19 Anys
5 1 0 0 0
10
Roger Casals Valldeoriola
Roger Casals
MIG 22 Anys
6 7 0 0 0
11
Fèlix Adrián Ros
Fèlix Adrián
MIG 20 Anys
5 1 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatCMU SANT JORDI
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase2ª FASE
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase2ª FASE
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
Datadimecres, 18 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase2ª FASE
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadimecres, 30 d'octubre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
30.10.2019 UB  - UB1 FME B
2
11
INEFC BCN
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadimecres, 6 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
06.11.2019 UB  - UB1 MATES INFO
0
4
FME B
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadimecres, 13 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatCMU SANT JORDI
13.11.2019 UB  - UB1 FME B
3
0
CMU SANT JORDI
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadimecres, 20 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.11.2019 UB  - UB2 ADE UB
5
2
FME B
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase1ª FASE
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadimecres, 27 de novembre de 2019
Hora13:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
27.11.2019 UB  - UB1 FME B
3
1
UPC-ETSETB
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase2ª FASE
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 2
Datadimecres, 11 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
11.12.2019 UB  - UB1 FME B
3
7
ADE UB
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase2ª FASE
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 3
Datadimecres, 18 de desembre de 2019
Hora14:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
18.12.2019 UB  - UB1 INEFC BCN
9
2
FME B
BYE
Descansa
CompeticióFutbol 7 Dx 13:30h-15:30h
Fase2ª FASE
GrupCAMPIONAT
JornadaJornada 1
N/D N/D FME B
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado