23-24 FUTBOL 7 UB DIMECRES de 12:30h a 15:30h 2023-24 Masculí

RUS D

Últim partit

F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular

Esports UB

ENG. CIVIL
8 - 8
RUS D

Próximo partido

F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular

Esports UB

RUS D
-
MATES - INFORMATICA UB

Plantilla

# Pos Jugador Edat Partits Gols
1 DAV POL BIGORRA MARTÍ 19 6 6 0 0
2 MIG ROC TORRES DOMENJÓ 20 6 12 0 0
4 Carlos Bancalero Vela 21 6 5 0 0
7 DAV JUAN SEVA DÍAZ 19 6 2 0 0
8 MIG ORIOL FONTANALS LAYOS 18 2 0 0 0
11 DAV Miquel Reviriego Martorell 19 5 5 0 0
12 DAV JAVIER LORES ESTEVE 18 5 1 0 0
DAV ALVARO MAYORGAS COCA 21 4 3 0 0
DAV DANEL BOYANO Acero 20 2 0 0 0
DAV IÑAKI IDIAQUEZ GROS 18 0 0 0 0
- Delegat Residencia Universitaria Sarrià 24 - - 0 0

Calendari

F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 1
UPC TELECOS
3-1
08.11.2023 - UB - UB2
UB - UB2
RUS D
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 2
RUS D
0-3
15.11.2023 - UB - UB1
UB - UB1
FISICA DIAGONAL
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 3
INFO UPC
3-0
22.11.2023 - UB - UB1
UB - UB1
RUS D
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 4
RUS D
6-2
29.11.2023 - UB - UB1
UB - UB1
FNB
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 5
RUS D
6-2
13.12.2023 - UB - UB1
UB - UB1
DRET BDC
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 6
EUSS
0-3
07.02.2024 - UB - UB1
UB - UB1
RUS D
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 7
RUS D
4-11
14.02.2024 - UB - UB2
UB - UB2
POLITIQUES UB
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 8
ENG. CIVIL
8-8
21.02.2024 - UB - UB2
UB - UB2
RUS D
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 9
RUS D
14:30
28.02.2024 - UB - UB2
UB - UB2
MATES - INFORMATICA UB
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 10
ADE UB
14:30
06.03.2024 - UB - UB2
UB - UB2
RUS D
F7 DX 12:30 a 15:30h - Esports - fase regular - Jornada 11
RUS D
13:30
13.03.2024 - UB - UB1
UB - UB1
FC AMBIENTALS

Galeria de fotos

No hi ha fotografies disponibles.