Futbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

ECONOMIA

Barcelona Espanya Espanya

Nombre corto

ECO / ECONOMIA

Any de fundació

-

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

Barcelona

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ECONOMIA - uniforme 1
Uniforme 2
ECONOMIA - uniforme 2
Uniforme 3
ECONOMIA - uniforme 3
Patrocinador
ECONOMIA - patrocinador 2
Ropa deportiva
ECONOMIA - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Didac Closa Pros
Didac Closa
DAV 22 Anys
3 2 0 0 0
3
Sergi  Ramos Andrades
Sergi Ramos
MIG 23 Anys
2 0 0 0 0
4
Joel Rodríguez González
Joel Rodríguez
DAV 22 Anys
4 0 0 1 0
5
Noel Pérez Morós
Noel Pérez
MIG 22 Anys
4 4 0 0 0
6
Gerard Herrera Colera
Gerard Herrera
MIG 22 Anys
0 0 0 0 0
7
Juan Hervás Alba
Juan Hervás
DEF 21 Anys
4 0 0 0 0
8
Antonio José Llamas Fontalba
Antonio José Llamas
DEF 22 Anys
4 4 0 0 0
9
Marcel Perramon Brufau
Marcel Perramon
DEF 21 Anys
2 0 0 0 0
10
Alberto Barrachina Sánchez
Alberto Barrachina
MIG 21 Anys
4 1 0 1 0
11
Elmo Cobo  Moreno
Elmo Cobo
MIG 20 Anys
3 0 0 0 0
12
Arnau Peris Martí
Arnau Peris
DEF 22 Anys
1 0 0 0 0
13
Manuel Ortiz Lopez
Manuel Ortiz
POR 21 Anys
3 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 14 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 21 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 28 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 6 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 3 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 17 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 24 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadivendres, 14 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
14.02.2020 UB  - UB1 DRET Z
6
4
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadivendres, 21 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
21.02.2020 UB  - UB2 ECONOMIA
4
2
EUNCET B
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadivendres, 28 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
28.02.2020 UB  - UB2 ECONOMIA
2
3
BIO-ENGINYERIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadivendres, 6 de març de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
06.03.2020 UB  - UB2 ECONOMIA I EMPRESA ADE
2
1
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadivendres, 3 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
03.04.2020 UB  - UB2 ECONOMIA
16:30
MEDICINA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadivendres, 17 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
17.04.2020 UB  - UB2 FARMACIA
16:30
ECONOMIA
CompeticióFutbol 7 Dv TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadivendres, 24 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
24.04.2020 UB  - UB2 ECONOMIA
15:30
ENG BIOMEDICA
Acceso cuenta

No conectado