Futbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

ESERP Z

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ESZ / ESERP Z

Any de fundació

1786

Telèfon

-

Correu electrònic

-

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ESERP Z - uniforme 1
Uniforme 2
ESERP Z - uniforme 2
Uniforme 3
ESERP Z - uniforme 3
Patrocinador
ESERP Z - patrocinador 2
Ropa deportiva
ESERP Z - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Roger Velasco Puig
Roger Velasco
0 0 0 0 0
2
Marc Périz Calonge
Marc Périz
MIG 20 Anys
0 0 0 0 0
3
Carlos Pla Rueda
Carlos Pla
DAV 23 Anys
1 0 0 0 0
4
Oliver Rabat Coppens
Oliver Rabat
DAV 19 Anys
0 0 0 0 0
5
Ignasi Vilaró Quesada
Ignasi Vilaró
20 Anys
0 0 0 0 0
6
Jordi Costa Tur
Jordi Costa
MIG 19 Anys
1 0 0 0 0
7
Josué Hiniesto Pérez
Josué Hiniesto
DAV 19 Anys
1 1 0 0 0
8
Mikel Sureda Motte
Mikel Sureda
MIG 20 Anys
0 0 0 0 0
9
Jorge Sepúlveda Jurado
Jorge Sepúlveda
MIG 20 Anys
1 2 0 0 0
10
Pol Rueda Corzo
Pol Rueda
DEF 19 Anys
1 0 0 0 0
11
Andreu Hernàndez Soto
Andreu Hernàndez
DAV 18 Anys
1 0 0 0 0
12
Raúl Rodríguez Cano
Raúl Rodríguez
21 Anys
0 0 0 0 0
16
Pere Santagueda Ayaso
Pere Santagueda
DEF 24 Anys
0 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 30 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatESERP Z
13.02.2020 UB  - UB1 IQS B
3
0
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.02.2020 UB  - UB2 ESERP Z
3
4
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
27.02.2020 UB  - UB2 CAMINS
16:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
02.04.2020 UB  - UB2 CTEF-EUNCET
16:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
16.04.2020 UB  - UB2 ESERP Z
15:30
IQS A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
23.04.2020 UB  - UB1 ESERP A
15:30
ESERP Z
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 30 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
30.04.2020 UB  - UB1 ESERP Z
APLZ
BELLVITGE
Acceso cuenta

No conectado