Futbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE 2019-20

F7

DRET

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

DRE / DRET

Any de fundació

-

Telèfon

646797541

Correu electrònic

pauco33@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
DRET - uniforme 1
Uniforme 2
DRET - uniforme 2
Uniforme 3
DRET - uniforme 3
Patrocinador
DRET - patrocinador 2
Ropa deportiva
DRET - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J GOL ENC
1
Ernest Sabatés Urgell
Ernest Sabatés
POR 21 Anys
1 0 0 0 0
2
Eduard Martí Parés
Eduard Martí
MIG 20 Anys
0 0 0 0 0
3
Bruno Cometto  Arruga
Bruno Cometto
DAV 20 Anys
3 5 0 0 0
4
Carles Bernat Bernat Martínez
Carles Bernat Bernat
20 Anys
2 0 0 0 0
5
Joan Puigserver Alou
Joan Puigserver
DEF 21 Anys
3 0 0 0 0
6
Oriol Manuel Larios
Oriol Manuel
DAV 22 Anys
2 0 0 0 0
7
Andres Bercowsky Rama
Andres Bercowsky
MIG 18 Anys
2 1 0 0 0
8
Xavier  Pérez de Trincheria
Xavier Pérez
MIG 20 Anys
2 1 0 0 0
9
Marc Muñoz Fernandez
Marc Muñoz
DAV 20 Anys
3 0 0 0 0
10
Pau Catchot Orfila
Pau Catchot
MIG 20 Anys
3 0 0 0 0
11
Nil Bagaria  Nofre
Nil Bagaria
DEF 20 Anys
0 0 0 0 0
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
Data / lloc Local Visitant
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 1
Datadijous, 13 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
No presentatESERP A
13.02.2020 UB  - UB2 DRET
3
0
ESERP A
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 2
Datadijous, 20 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
20.02.2020 UB  - UB2 ESERP Z
3
4
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 3
Datadijous, 27 de febrer de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
No presentatIQS B
27.02.2020 UB  - UB1 IQS B
0
3
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 4
Datadijous, 5 de març de 2020
Hora15:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
05.03.2020 UB  - UB2 DRET
3
5
CAMINS
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 5
Datadijous, 2 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 1
02.04.2020 UB  - UB1 BELLVITGE
16:30
DRET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 6
Datadijous, 16 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
16.04.2020 UB  - UB2 DRET
16:30
CTEF-EUNCET
CompeticióFutbol 7 Dj TARDA 2n TRIMESTRE
FaseFASE 1
GrupÚNIC
JornadaJornada 7
Datadijous, 23 d'abril de 2020
Hora16:30
Instal·lacióEsports UB
CampFUTBOL 2
23.04.2020 UB  - UB2 IQS A
16:30
DRET
Acceso cuenta

No conectado