Bàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE 2019-20 Masculí

BQ

ETSEIB Pistons

BARCELONA Espanya Espanya

Nombre corto

ETS / ETS

Any de fundació

-

Telèfon

609189379

Correu electrònic

arguedas4c@gmail.com

Direcció

-

Localidad

BARCELONA

Província

-

País

Espanya

Uniforme 1
ETSEIB Pistons - uniforme 1
Uniforme 2
ETSEIB Pistons - uniforme 2
Uniforme 3
ETSEIB Pistons - uniforme 3
Patrocinador
ETSEIB Pistons - patrocinador 2
Ropa deportiva
ETSEIB Pistons - patrocinador 2
Fotografies
Sin fotos
# Jugadors J PTS FAL
0
Ángel Moreno Anreus
Ángel Moreno
P 23 Anys
3 0 0
1
Aitor García Rovira
Aitor García
B 22 Anys
3 0 0
3
Marc Sastre Barrera
Marc Sastre
AP 22 Anys
3 0 0
4
Eugenio Hernández Contreras
Eugenio Hernández
E 22 Anys
2 0 0
5
Toni Torres Durall
Toni Torres
E 22 Anys
1 0 0
9
Roger González Corsellas
Roger González
AP 22 Anys
3 0 0
13
Guillem Pérez Bartolomé
Guillem Pérez
A 23 Anys
3 0 0
14
Rubén Arguedas Navarrete
Rubén Arguedas
B 22 Anys
2 0 0
44
Josep Quintana Torres
Josep Quintana
A 22 Anys
3 0 0
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
Data / lloc Local Visitant
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 1
Datadimarts, 18 de febrer de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 2
18.02.2020 poli UPC  - p2 ECONOMIA I EMPRESA
63
25
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 2
Datadilluns, 24 de febrer de 2020
Hora14:30
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
24.02.2020 poli UPC  - p1 ETS
36
58
FME
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 3
Datadilluns, 2 de març de 2020
Hora15:00
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
02.03.2020 poli UPC  - p1 CMU PENYAFORT
49
36
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 5
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ETS
PTE
IQS A
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 6
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 EPSEB
PTE
ETS
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 7
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ETS
PTE
FARMA
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 8
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 ETS
PTE
CMU RAMON LLULL
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 9
Data-
Hora-
Instal·lacióPoliesportiu UPC
CampPista 1
N/D poli UPC  - p1 DADES
PTE
ETS
BYE
ETS
Descansa
CompeticióBàsquet Dll-Dm 12h-17h 2N TRIMESTRE
FaseLLIGA 19-20
GrupUNIC
JornadaJornada 4
N/D N/D ETS
BYE
Descansa
Acceso cuenta

No conectado